leer
www.vize.com.tr www.vize.com.tr www.vize.com.tr
www.vize.com.tr
Anasayfa
Erfurt live Header10 Erfurt live leer0

Erfurt live leer
Son Haberler
Erfurt live leer
En Çok Okunanlar
Erfurt live leer
Erfurt live leer
MEMLEKETE GİTTİ, DÖNDÜĞÜNDE EŞYALARINI ÇÖPTE BULDU.
Cumartesi, 29 Nisan 2006
  İlçemiz Devlet Mahallesi 12 nolu sokakta meydana gelen ilginç olayda, kiracı olduğu evin anahtarlarını komşusuna bırakarak memleketi olan Zonguldak’a giden vatandaş, döndüğünde boş evle karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı.     Edinilen bilgile göre; 21.4.2006 günü meydana gelen olay şöyle gelişti. N.C. adlı vatandaş, annesi ve kayınvalidesinin rahatsız olması nedeniyle bir süreliğine eşi ve çocuklarını alarak memleketi olan Zonguldak’a gitti. Giderken de lazım olur düşüncesi ile evinin anahtarlarını komşusuna bıraktı. Ancak daha sonra eve gelen ve komşuda bulunan anahtarları alan ev sahipleri A.K. ve K.K, evde bulunan eşyaları toplayarak çöpe attılar. Yaklaşık 1 aylık aradan sonra yeniden Vize’ye dönen N.C.(30) adlı vatandaş, evine girdiğinde neye uğradığını şaşırdı. Çünkü evde yatmak için daha bir şey kalmamıştı. Durumu hemen polise bildiren vatandaş, 5.000 YTL değerindeki eşyalarını ev sahibinin çöpe attığını öğrendi. Polis, olayla ilgili araştırmalara başladı.  
 
ÇAKILLI BELEDİYE BAŞKANI HALİL SOYASLAN SERT KONUŞTU.
Cumartesi, 29 Nisan 2006
  Ali Dibo oyunu Vize’de oynanıyor.

Çakıllı kasabası çıkışında bulunan boşaltılan askeriye yerinin kiralanması ile ilgili yapılan girişimlerin ardından başlayan tartışmalar giderek alevleniyor.

ÖZTRAKYA isimli şirketin kiralama başvurusunda bulunduğunun ortaya çıkması ile “bizim müracaatımıza neden cevap verilmedi” diyerek araştırmalara başlayan Çakıllı Belediye Başkanı Halil SOYASLAN, konu ile ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulundu. Kamu ihalelerinin eş, dost ve yandaşlarına paylaştırılması olarak bilinen Ali Dibo’yu kimsenin Hatay’da, Ağrı Patnos’ta, ya da Edirne Keşan’da aramaması gerektiğini ifade eden SOYASLAN, “Ali Dibo Vize’de oynanıyor” diyerek şunları söyledi.

    

Devamını oku...
 
GÜLİHSAN YİĞİT, "2006 YILINDA 14 PROJE HAYATA GEÇİRİLECEK" DEDİ.
Cumartesi, 22 Nisan 2006
Gülihsan Yiğit
Gülihsan Yiğit
    
İlçemiz Kaymakamı Gülihsan YİĞİT, Vize İlçesi Köylerinde hazırlanmış olan toplam 14 adet projenin 2006 yılı içerisinde yapılacak çalışmalarla hayata geçirileceğini açıkladı.
     Asfaltlama, içme suyu, toprak ve küçük su kaynakları ile kanalizasyon çalışması olarak 4 kategoride yapılacak olan çalışmalar ile köylerimizin en önemli sorunlarının çözümlenmiş olacağını dile getiren Kaymakam YİĞİT, çalışmalarda önceliği köylerdeki su sorununun çözülmesi için içme suyu olduğunu söyledi.     
Devamını oku...
 
NELER OLUYOR?
Pazartesi, 17 Nisan 2006
                                       GİZLİCE GÖTÜRMEK Mİ İSTİYORLAR?

Image     İlçemiz son günlerde yaşanan olaylar nedeniyle Kırklareli gündemine oturmuş durumda… Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan değişikliği ile başlayan tartışmalar, şimdi de Çakıllı kasabasında bulunan eski askeriye yerinin kiralanma dedikoduları ile aldı başını gidiyor. O onu demiş. Bu bunu demiş. O öyle yapmış. Bu böyle yapmış. Gün geçmiyor ki birileri bir şeyler yapmasın. İlçemiz adeta basının en büyük malzeme-lerinden biri haline geldi. İsimsiz E-Mailler, isimsiz ve imzasız mektuplar birbiri ardını kovalıyor. Tabi bu arada da birileri gerçekten de bir şeyler yapmaya eşeği yüküyle götürmeye çalışıyor. Tüm bu yapılanlar ise her zaman olduğu gibi yapanın yanına kar kalıyor. Benim kimseden saklayacak bir şeyim yok diyenler, “gizli yapan eşkare buzağılar” misali gibi kitabına uydurmaya çalıştıkları işler ortaya çıkınca ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Ama işleri de kitabına uyduruyorlar.
Devamını oku...
 
BİLGİ YARIŞMASI SONA ERDİ.
Salı, 18 Nisan 2006
      Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen, İlköğretim okulları arası bilgi yarışması Salı günü saat 14.00’te Belediye Düğün salonunda düzenlenen final yarışması ile sona erdi.     
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 41 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 601 - 609 of 609

Image
Image Image Image Image
Google Translate
vize.com.tr

Vize Kız Öğrenci Yurdu
Vize Kız Öğrenci Yurdu

www.vizespor.com
 
Image

Dumansız Hava Sahası

    

Erfurt live leer
Erfurt live leer
Erfurt live unten Erfurt live leer Erfurt live unten

www.vize.com.tr - 2006